Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Průzkum Silvestra - Hranáč 2018 • 17. ročník

Tradiční výstup na horu Hranáč + minipivovar Kytlice

8.12.2018

Hranáč je skalnatá hora v Lužických horách nad Pryskem, odkud jsou za pěkného počasí báječné výhledy na České Středohoří a Děčínskou vrchovinu. Turisté z daleka i blízka se zde setkávají téměř již dvě desítky let. Turistika přes 3 kopce v předvánočním čase bude tentokráte zpestřena návštěvou minipivovaru Helene v Kytlicích.

Region:Děčínsko
Začátek:11.05 Horní Kamenice - vlaková stanice
Konec:dle libosti (odjezd vlaků 14.33 , nebo 16.33 z Kytlic)
Délka trasy:cca 12 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Karel Veselý
Kontakt:735 221 801 , karel.ves45@gmail.com
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Magazín:Otevřít článek o akci
Web akce:Otevřít externí web akce
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Vychází se z vlakové zastávky Horní Kamenice v cca 11.05 hod. po příjezdu vlaku z Děčína, přes Břidličný vrch na Hranáč (červená značka), nebo varianta po nové z.zn. přes Prysk a Riedlovu jeskyni a dále po místním značení (chce to pevné turistické boty). Na vrcholu Hranáče bude soutěž o nejlepší domorobo šnaps! Pochlubte se svými produkty. Kdo se hůře orientuje v terénu, ať se drží skupiny. Na Hranáči tradiční přípitky domácími produkty (kdo má, donese koštnout). Dále se pokračuje po m.zn. lesem na Ovčácký vrch a do Kytlic, kde bude návštěva minipivovaru Helene (nejmenší pivovárek na Děčínsku). Odjezd individuálně vlakem směr Děčín (odj. 14.33, nebo 16.33) či Jedlová (odj.15.17)ze zastávky Kytlice.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: