Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Průzkum Silvestra - Hranáč 2018 • 17. ročník

Tradiční výstup na horu Hranáč + minipivovar Kytlice

8.12.2018

Hranáč je skalnatá hora v Lužických horách nad Pryskem, odkud jsou za pěkného počasí báječné výhledy na České Středohoří a Děčínskou vrchovinu. Turisté z daleka i blízka se zde setkávají téměř již dvě desítky let. Turistika přes 3 kopce v předvánočním čase bude tentokráte zpestřena návštěvou minipivovaru Helene v Kytlicích.

Region:Děčínsko
Začátek:11.05 Horní Kamenice - vlaková stanice
Konec:dle libosti (odjezd vlaků 14.33 , nebo 16.33 z Kytlic)
Délka trasy:cca 12 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Karel Veselý
Kontakt735 221 801 , karel.ves45@gmail.com
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Propozice:Vytisknout
Web akce: www.kctdecin.cz

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Vychází se z vlakové zastávky Horní Kamenice v cca 11.05 hod. po příjezdu vlaku z Děčína, přes Břidličný vrch na Hranáč (červená značka) a dále po místním značení (chce to pevné turistické boty). Na vrcholu Hranáče bude soutěž o nejlepší domorobo šnaps! Pochlubte se svými produkty. Kdo se hůře orientuje v terénu, ať se drží skupiny. Na Hranáči tradiční přípitky domácími produkty (kdo má, donese koštnout). Dále se pokračuje lesem do Kytlic, kde bude návštěva minipivovaru Helene (nejmenší pivovárek na Děčínsku). Odjezd individuálně vlakem směr Děčín (odj. 14.33, nebo 16.33) či Jedlová (odj.15.17)ze zastávky Kytlice.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

Mám zájem o účast na této turistické akci:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: