Detail turistické akce (propozice):

BEZ OMEZENÍ ÚČASTI

Jarní sraz turistů Labsko lužické oblasti • 58. ročník

k výročí 100 let republiky a 130 let od založení KČT

24.3.2018

Tradiční akce pro členy a přátele turistických odborů KČT v Labsko - Lužické oblasti. Letos u příležitosti 100 let republiky, 100 let Rumburské vzpoury a 130 let od založení KČT. Za účasti odborů KČT Děčínsko a Českolipsko. Účastníkům setkání zahraje hraje country folk trio P. R. T., občerstvení zajištěno (pivo, limo, káva, čaj, grog, uzeniny...). Poté nenáročné výlety v okolí Rumburku: k Památníku Rumburské vzpoury, na rozhlednu Dymník, do Lorety a muzea, procházka Šmilovského uličky, prohlídka morového sloupu a další zajímavosti.

Region:Děčínsko
Začátek:8,00 - 9,15 Baráčnická rychta v Lesní ulici (u nemocnice v Podhájí)
Konec:Individuálně
Délka trasy:3 nenáročné poznávací výlety
Pořadatel:KČT Rumburk
Organizátor:Václav Provazník
Kontakt:737 703 502, kct.provaznik.vaclav@seznam.cz
Benefity KČT:Sleva KČT startovné. Pojištění člena KČT.
Magazín:Článek o akci není k dispozici.
Web akce:Otevřít externí web akce
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Výše uvedené odbory bývalé Labsko lužické oblasti se v pořádání této akce střídají každý rok. Letošní ročník připadl KČT Rumburk, který akci organizuje ve spolupráci s Městem Rumburk. Setkání zpříjemní živá muzika a malé občerstvení na uvítanou v podobě chleba se sádlem a cibulí. Po společném posezení a pozdravení se zástupci města, oblastního vedení KČT a poslechu country se účastníci vydají na výlety na atraktivní místa města Rumburk. Podrobnější informace budou po novém roce na webu KČT Rumburk.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: