Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Kamenické vyhlídky a Bratrské oltáře • 4. ročník

s prohlídkou pivovaru v České Kamenici

2.11.2019

Navštívíme velmi pěkný okruh skalních vyhlídek u České Kamenice, vystoupáme na Jehlu, ze které jsou nádherná panoramata zejména v tomto vymalovaném říjnovém období, dále obnovenou skalní modlitebnu Bratrské oltáře a pak méně známé útvary Tell Platte, Ponorka a Žába. Okruhem se vrátíme do České Kamenice přes proslulou kapli Panny Marie. Bude-li časová rezerva, vystoupáme na Zámecký vrch se zříceninou hradu a rozhlednou. Akci zakončíme v rekonstruovaných prostorách bývalého českokamenického zámku. Zde je objednána prohlídka nového regionálního minipivovaru (s ochutnávkou výborných piv).

Region:Děčínsko
Začátek:11.00 u kašny na náměstí v České Kamenici
Konec:Oficiální ukončení po 16 hodině v pivovarské restauraci.
Délka trasy:5 km, variantně 9 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:Martin Zíka
Kontakt:775 855 303, drumsala@seznam.cz
Benefity KČT:Pojištění člena KČT.
Magazín:Otevřít článek o akci
Web akce:Externí web akce není k dispozici.
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Sraz účastníků u kašny na náměstí v České Kamenici. Trasa není dlouhá, ale na Jehlu je strmý výstup (podobně na Zámecký vrch). Poplatek za prohlídku minipivovaru a zámeckých prostor s výkladem 80 Kč bez ochutnávky, 100 Kč s ochutnávkou piv (ceny se mohou změnit). Doporučuji ochutnávku, mám již vyzkoušené. Závěrem posezení ve velmi pěkné dobové pivovarské restauraci. Počet účastníků není omezen, ale kdo se chce zúčastnit prohlídky, nechť se přihlásí přes formulář (počet lidí na prohlídku omezen je). Článek o akci najdete v Turistickém magazínu (viz odkaz).

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: