Detail turistické akce (propozice):

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA

Jak vyzrát na internet • 1. ročník

Školení redaktorů Turistického magazínu

13.4.2019 - 14.4.2019

Metodická akce pro administrátory, vedoucí a cvičitele KČT, kteří chtějí své akce propagovat efektivně prostřednictvím Internetu. Naučíme se základní dovednosti související s publikováním, tvořit správně texty, zpracovávat fotografie, pracovat s webovou redakcí a publikovat články v Turistickém magazínu. Po školení následuje společenský večírek s možností ubytování. Druhý den se koná společný výlet na Janovskou rozhlednu, rozhlednu Růženka a Růžovský vrch.

Region:Děčínsko
Začátek:13.4.2019 - 10.00 Hotel U Zeleného stromu v Janově
Konec:14.00 Hotel U Zeleného stromu v Janově (metodická část)
Délka trasy:metodická akce + výlet 15 km
Pořadatel:KČT Děčín
Organizátor:KČT Děčín + KČT Janov
Kontakt:Martin Zíka, 775 855 303
Benefity KČT:Sleva KČT ubytování.
Magazín:Otevřít článek o akci
Web akce:Otevřít externí web akce
Propozice:Vytisknout

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Metodická akce je rozdělena do dvou jeden a půl hodinových bloků, rozdělených přestávkou na oběd. V prvním bloku se budeme věnovat tvorbě textů (struktura, klíčová slova, linkování...) a základnímu zpracování fotografií. Po obědě bude následovat druhý blok na téma ovládání redakce Turistického magazínu a samostatné publikování článků. Školení pro členy KČT je zdarma (nezahrnuje oběd), pro nečleny je cena školení 400 Kč/os. Pro ty, kdo setrvají, bude připraven společenský večer s kytarou (pro členy KČT zajištěn nocleh s večeří a snídaní za 500 Kč, tzn. sleva 35%!) a druhý den výlet přes Janovskou rozhlednu a Růženku přes Růžák do Srbské Kamenice. Do Janova jezdí pravidelná linka DÚK z Děčína.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

MÁM ZÁJEM O ÚČAST NA TÉTO TURISTICKÉ AKCI:

Zadejte vaše jméno: *
Zadejte váš telefon: *
Zadejte váš mail: *

Krátký vzkaz nebo dotaz k pořadateli akce:

Zadejte počet osob, včetně Vás, které na akci přihlašujete:

*Tyto údaje jsou odeslány výhradně na mail organizátora této konkrétní akce. Slouží k tomu, aby vás mohl zařadit na seznam účastníků a ověřit si vaši účast. Potvrzením tohoto formuláře souhlasíte s odesláním uvedených údajů. Vaše přihlášení k účasti si ověřte telefonicky na kontaktech pořadatele.

PARTNEŘI KČT V ÚSTECKÉM KRAJI: